O mně

Zvažujete prodej nemovitosti nebo sháníte solidního a prověřeného nájemníka? Nechcete ztrácet čas každodenními prohlídkami a vyřizováním? Nebo nevíte jak byste měli postupovat při prodeji tak, abyste nepřišli o své peníze? Přenechte to profesionálům a začněte výběrem profesionálního makléře.

Jmenuji se Eva Balogová a působím jako certifikovaná realitní specialistka a to nejen v Praze a okolí, ale také ve Španělsku. Ke svým klientům přistupuji upřímně, lidsky a hlavně profesionálně.

Má cesta realitní makléřky začala díky velké životní změně. Potřebovala jsem se profesně posunout, získat nový cíl a vytvořit něco svého v čem se vyloženě najdu. Dlouhá léta jsem pracovala s lidmi a v realitách jsem našla spokojenost, vděčnost, úspěch, ale i přátelství.

Každá nemovitost je krásná, a proto si zaslouží tu nejvyšší péči. Pokud potřebujete pomoci s prodejem či pronájmem, hledáte nemovitost nebo jednoduše potřebujete poradit a chcete být i Vy spokojení, jsem tu pro Vás!! Je jedno zda se jedná o malý útulný byteček, honosnou vilu či developerský projekt.  Díky unikátnímu systému a moderním prezentačním metodám to zvládneme v krátkém čase a za tu nejvýhodnější cenu. Zkrátka a dobře, vážím si Vašeho času i peněz, díky naší spolupráci tak ušetříte obojí.

V případě potřeby vám ráda zajistím financování a u větších projektů pomohu zprostředkovat špičkové profesionální designéry.

A proč i Španělsko? Vše začalo tím, že moje teta žije již dlouhá léta ve Španělsku a vždycky mě fascinovaly ty krásné domy, kde skoro každý dům či byt má svůj výhled na moře nebo terasu na střeše. Lidi jsou tam spokojenější a zkrátka šťastnější. Já sama miluji teplo a moře, mám k této Zemi velmi blízko. Jsem velmi ráda, že mě má životní cesta dovedla k tomu, abych tento kousek štěstí mohla dopřát i Vám. Navíc je to skvělá investice do budoucna.

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně